Garážové brány

  • sekcionálne garážové brány
  • rolovacie garážové brány
  • výklopné dvere
  • krídlové garážové dvere
  • priemyselné brány

- Najčastejšie volené riešenie sú segmentové brány. Spôsob, akým fungujú, poskytne možnosť získania maximálneho priestoru pre automobil parkujúci pred garážou i na príjazde. Takmer neobmedzené možnosti záverečnej úpravy umožňujú vytvárať inovačné a neopakovateľné riešenia. Segmentové brány je možné prispôsobiť rôznym typom garáží a šírke vjazdu aj do dvojitých garáží. Vysoký štandard prevedenia zaručuje komfort, bezpečnosť a pohodlie používania, aj výbornú tepelnú izoláciu. Otvárajú sa zvislo nahor pod strop kde sa po vodiacej koľajnici posúva zmontovaná sekcia na kolieskach s ložiskom. Toto ergonomické riešenie zabezpečí garáž s čo najväčším priestorom vo vnútri. A zároveň pred garážou nie je nutný priestor na otváranie a zatváranie brány. Môžu byť otvárané ručne alebo automaticky - v obidvoch prípadoch je obsluha jednoduchá a bezpečná. Sú dobre zabezpečené - vybavené jednoduchým a bezproblémovým systémom mechanického zabezpečenia pred vlámaním - zámok a závora. Zabezpečujú dobrú tepelnú a akustickú izoláciu, a to vďaka tomu že sú vyrobené zo sekcii o hrúbke 40 mm - vyplnené polyuretánovou penou a dookola plášťa brány je systém tesniacich gúm.

- Jednotky používané v našich bránach sa štandardne dodávajú s vypínačom proti preťaženiu, ktorá zdvihne bránu asi 10 cm, v čase, keď sa stretne s odporom. Automatické dvere môžu byť tiež vybavené snímačmi. Táto dodatočná ochrana zabráni zatvoreniu, ak je v dohľade na brány prekážka. Segmenty brány boli osobitne navrhnuté, aby mali bezpečný tvar a chránili prsty. Na každej bráne a to bez výnimky je vybavenie, ktoré ponúka extra ochranu proti pádu brány. Máme patentované riešenie, ktoré umožňuje používanie bezpečnostných dverí s ťažnými pružinami.

- Bez ohľadu na to, ako dobre brána vyzerá zvonka, je nesporné, že musí byť predovšetkým kvalitne montovaná. Treba teda skontrolovať, ako brána vyzerá vo vnútri. V mechanizmoch brán používame riešenia, ktoré ju zosilňujú, uľahčujú montáž a prispôsobenie k priestoru garáže a zabezpečujú spoľahlivosť a estetický vzhľad aj z vnútra. V každej bráne montujeme stredné závesy, ktoré dodatočne zvyšujú pevnosť konštrukcie. Ponúkame 6 typov vedení, vďaka ktorým je možné bez problému vybrať do garáže najvhodnejšie riešenie. Všetky kovové časti brán sú zabezpečené pred koróziou. Ako jedni z prvých na trhu maľujeme bočné kovanie vo vnútri brány farbou prispôsobenou farbe panelov.